ליווי אישי

לעיתים נדרשת עזרה פרטנית מקומית וממוקדת כמו למשל פגישות אישיות או הסדרי ייעוץ אחרים בשילוב עם סדנאות או עריכה או בלעדיהן.

לסטודנטים ולתלמידי מחקר

תלמידי מחקר רבים מרגישים תקועים משום שאינם יודעים איך לארגן את הרעיון שלהם על הנייר ולא מצליחים ליישם את הנחיות המנחה: איך לבנות את סקירת הספרות, איך לכתוב את הממצאים וכו’. במקרה כזה אפשר להצטרף לאחת הסדנאות ולעבד את הנושא תוך כדי הדיון בנושאים כלליים יותר; או להיפגש לפגישה אישית שבה נבחן יחד איך מארגנים את נושא המחקר הספציפי; או לשלב בין שתי האפשרויות.

לכותבים של טקסטים עיוניים

לעיתים כותבים מתלבטים איך לארגן את הספר שהם רוצים לכתוב, איך ליצור קוהרנטיות בין חלקים שכבר כתובים, ובכלל איך להתקדם. אפשר להניח לחומרים ולחזור אליהם לאחר זמן, אפשר להתייעץ עם חברים ועם מכרים, ואפשר לקבוע פגישה שבה נסתכל יחד על מה שיש, נבין את הצרכים, ונבנה תוכנית עבודה מסודרת.  

לעורכי לשון

עורכים, בייחוד בתחילת דרכם או בתחום חדש, חשים לא פעם שהם זקוקים להדרכה מקצועית מעבר להתייעצות מקומית: שאלות ביבליוגרפיות רבות שהצטברו, חלקים במאמר שזקוקים ל”עין נוספת” וכו’. אפשר תמיד להתייעץ עם קולגות (עוד על קבוצות ייעוץ ראו כאן) ואפשר לקבוע פגישת ייעוץ מסודרת או הסדר ייעוץ אחר.

 

תעריף

שעת ייעוץ

350 ש״ח (כולל מע"מ)

שעת ייעוץ כפולה (שעתיים)

600 ש״ח (כולל מע"מ)

כל שעה או פגישה נוספת

300 ש״ח (כולל מע"מ)

לבוגרי הסדנאות

15% הנחה

מקום

תל אביב

לפרטים נוספים וקביעת פגישה השאירו פרטים ואחזור אליכם